IMG_0874

Газета «Урядовий кур’єр»: «Щасливі долоні» з’єднали друзів

Людмила БОЖЕНКО
Талановиті діти-сироти отримали цінні подарунки і віру у власні сили
Під дитячі оплески, сміх, сльози радості, яскравий феєрверк та сильну зливу пройшов фінал VII Міжнародного конкурсу-фестивалю талановитих дітей-сиріт «Щасливі долоні». Кульмінацією свята стало встановлення рекорду України на «найчисленніше дружнє рукостискання», в якому взяли участь одночасно 3,5 тисячі дітей. Ця подія, що стала символом єднання «Артеку», була офіційно зафіксована і потрапила до Книги рекордів України.
Але головною родзинкою вечора було нагородження переможців фестивалю, який проводився в трьох номінаціях — освіта, спорт, культура. В них взяли участь 600 обдарованих дітей з усіх областей України, Молдови і Казахстану. А школярі з Вірменії, Білорусі, Італії, Іраку, Росії, Сьєрра-Леоне, Хорватії мали змогу долучитися до участі у фестивалі в заочних конкурсах.
У житті трапляються дива
Кожний фестивальний день був насичений великою кількістю конкурсів, змагань та майстер-класів із зірками українського та російського кіно, телебачення, спорту, а також хореографами відомого українського проекту «Майданс».
У номінації «Освіта» змагалися в ерудиції та мірялися знаннями 47 юних конкурсантів із різних областей України. Свою силу розуму їм довелося демонструвати в інтелектуальному турі «найрозумніший», а також вирішувати різнопланові логічні завдання під час конкурсу «найкмітливіший». Останню крапку у визначенні переможців поставило змагання ораторів, де артеківці розмірковували на задану тему. Тут учасники виявили себе не лише як чудові оратори, а як юні філософи. Віолета Андрєєва привела переконливі докази того, що «розум не купиш ні за які гроші», Георгій Гоцерідзе переконав всіх у тому, що «той, хто проявляє силу, показує свою слабкість», Вікторія Коваль знайшла влучні слова на підтвердження сентенції «людей краще судити не за розумом, а за велінням серця». А Вікторія Ляля ні на секунду не сумнівалася в тому, що «кожен коваль своєї долі».

0 1409